Крин

ПаркингЈавен превозРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Васил Главинов 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Локација: карши Гимназија Јосип Броз Тито

 • Телефон 2: 075 423098
 • Факс: 02 2450513
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00
  Саб од 08:00 до 18:00
  Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Слаткарница Крин се наоѓа во центарот на градот на плоштад Слобода. Познати се по производство на домашни и европски слатки и торти со врвен квалитет, а воедно и сме прва и единствена слаткарница во Македонија што произведува костен пире. Покрај слатките поризведуваме пецива со врвен квалитет, домашни пити, лиснато тесто, кифлички, варени гевречиња и многу други солени и слатки работи.

Сопствено производство, пакување и дистрибуција на чоколаден прелив Слатка Магија и Костен пире.
повеќе
Цена со ДДВ:350 ден.

Чоколадиран милиброд (козињак)

Цена со ДДВ:550 ден.

Посни чоко - урми со бадем

Цена со ДДВ:450 ден.

Посни вишна бомбици

Цена со ДДВ:450 ден.

Посни полнети смокви

Цена со ДДВ:450 ден.

Таан посни кошнички

Цена со ДДВ:450 ден.

Посни лешник бомбички

Цена со ДДВ:300 ден.

Посна баклава

Цена со ДДВ:350 ден.

Погачи

Цена со ДДВ:250 ден.

Жито

Цена со ДДВ:900 ден.

Мини Овошни кошнички

Цена со ДДВ:800 ден.

Соленки

Цена со ДДВ:1.350 ден.

Чоколаден чизкејк

Цена со ДДВ:50 ден.

Проја

Цена со ДДВ:50 ден.

Овошна погачица

Цена со ДДВ:25 ден.

Варен ѓеврек

Цена со ДДВ:55 ден.

Погачица со виршла


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи