Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Козметички салони
 • Фризерски салони
 • Маникир и педикир
 • Салони за убавина
 • Салони за масажа
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Козметички салони во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Атрактив-с


 • Адреса: Маршал Тито 174
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бела


 • Адреса: Маршал Тито 134
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10792 км
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бјути Студио Фешн


 • Адреса: Иљо Шопов 37
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Венера


 • Адреса: 24-ти Октомври 4
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Висаж м


 • Адреса: Маршал Тито 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гламур Плус


 • Адреса: Коста Бозов 21
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дива


 • Адреса: Вера Циривири 47
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дивајн Бег


 • Адреса: Ленинова 14
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ели


 • Адреса: Моша Пијаде 39
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елит арт


 • Адреса: Маршал Тито 41
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10792 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ивана


 • Адреса: 24-ти Октомври 31
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јасмина


 • Адреса: Маршал Тито 50
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10805 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:30 до 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Калани


 • Адреса: М.Х.Јасмин 63
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кат


 • Адреса: Дрварска 18
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10792 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00 • Саб од 11:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мери


 • Адреса: Маршал Тито 75
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10792 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Меџик


 • Адреса: Маршал Тито 53
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10792 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мираж


 • Адреса: Моша Пијаде 29
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Поинт Плус


 • Адреса: Дебарска 17
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10792 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Престиж


 • Адреса: Цар Самоил 2/4
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10792 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00 • Саб од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рефреш


 • Адреса: Боро Џони 1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Општина Арачиново, која лани од Владата доби половина милион едвра неповратна помош, е единствената општина во Македонија која воопшто не наплаќа данок на ...
сите 20 | | | веќе видена

За денар до денар и половина се зголемуваат цените на нафтените деривати од ноќеска на полноќ, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Еуросупер ...
сите 53 | | | веќе видена

Како е можно десетици милиони евра да исчезнат од банката „преку ноќ“!? Како е воопшто возможно 73 отсто од кредитното портфолио на правните лица во банката да ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи