Korzo-prom


  • Address : Marshal Tito b.b.
  • Place: Valandovo
  • Distance: ≈7545 км

  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00
  • Пауза: Mon - Sat from 13:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 137 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel