Korona Mak


 • Adresa: Slavej planina 44
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Lokacioni: Бит Пазар


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Mis-H


  • Adresa: Ungarska 25 34
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7495 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

  Ne jemi një kompani për prodhimin e ngrohësve të tubave elektrikë, të vendosur në Kocani, dhe ne jemi fabrika e vetme në Maqedoni të këtij lloji që kemi një proces të plotë dhe të rrumbullakosur të ngrohësve elektrikë.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457521207_72.png?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingPaqesë me kartela kreditore

  Ting


  • Adresa: rr.566 17
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7495 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

  TING SHPK është një prej firmave të para në R.M, për prodhim të pajisjeve për ushqim, bujqësi, kimi…me të cilën ndihmon në zhvillimin e ekonomisë, nëpërmjet theksimit të tregut të brendshëm (pajise të prodhuara në vend dhe jo të importuara) Puna e përkryer dhe përkushtimi i të punësuarve, sot e shndërroi këtë kompani në një sipërmarrje të mesme të suksesshme, që ka një gamë të gjerë produktesh dhe rreth 100 të punësuar.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1385121921_16.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Qasje në InternetAir-kondicioner

  Proing mont


  • Adresa: Pero Nakov 126, fahu p.598
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

  MZT Pumpi Inkom eshte nje kompani, aktiviteti kryesor i te cilit eshte sherbimi dhe instalimi i pompave te ujit te ftohte dhe te nxehte dhe lendeve djegese, si dhe punimet e mbarimit ne ndertimin e hidraulikes dhe ngrohjes.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1397729038_1.png?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Fortuna grup


  • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 274
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7431 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

  Fortuna Group është përgjigja për çdo investitor ndërtimi i cili kërkon një kompani që mund t'i furnizojë ato me të gjitha materialet ndërtimore primare dhe sekondare nga pajisjet e ujit në natyrë tek vidha më e vogël.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/50c6328dc8237d05dcc04b6bae7b51eb.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Mapa

  Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Време зa читање: 5 минути Од 36 државни институции, вработените во 26 добиваат додаток за прекувремена работа, а додатокот за прилагодување на пазарот на труд ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Кризите во изминатите неколку години, како пандемијата, енергетската криза и геополитичките тензии претставуваа вистински тест за централните банки. Овие кризи ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj