Корнер

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПрилагодено за пушачи

  • Адреса: с.Желино
  • Место: Тетово

  • Телефон 2: 044 355557
  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Корнер
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи