Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Kooperativa dhe shoqata zejtarësh
 • Oda
 • Shoqata
Повеќе филтриПомалку филтри

Kooperativa dhe shoqata zejtarësh по градови

Kumanovë Manastir Mavrovë Ohër Prilep Shkup Stip Strumicë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kooperativa dhe shoqata zejtarësh

MEM/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oda e Zejtarëve


 • Adresa: Bitpazarska 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekspozitë e veprave të drugdhendësve


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Mavrovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oda e Zejtarëve


 • Adresa: Panda Çesnova 4
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oda e Zejtarëve


 • Adresa: Goce Dellçev 71
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oda e Zejtarëve


 • Adresa: Republikanska 46
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oda e Zejtarëve-Ohër


 • Adresa: Dejan Vojvoda 55-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oda e Zejtarëve-Shtip


 • Adresa: Vasil Gllavinov 4-b
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oda e Zejtarëve-Strumicë


 • Adresa: Boro Xhoni 6
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oda e Zejtarëve-Veles


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 23
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Најниски годишни стапки на инфлација се регистрирани во Грција, Малта и Португалија, а највисоки во Унгарија, Полска и ЛуксембургСтапката на инфлација во ...
сите 12 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj