Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Компјутерска опрема и хардвер - трговија
 • Компјутерски софтвер - развој
 • Компјутерски софтвер - трговија
 • Веб дизајн
 • Интернет - услуги
 • Интернет - Веб-Портали
 • Телекомуникациски Услуги
 • Компјутерски Мрежи - Дизајн И Инсталирање
 • Купување На Интернет
 • Домофони И Видеофони
 • Сметководство - Софтвер
 • Компјутерски Системи
 • Компјутерски Печатачи
 • Клима-Уреди И Климатизација
 • Интернет - Веб Хостинг
 • Дизајнери - Адвертајзинг И Графички
 • Училишта За Компјутери
 • Видео Надзор И Системи За Ограничен Пристап
 • Информатичка Технологија И Инженеринг
 • Апарати За Домаќинство - Продавници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Компјутери во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Анхоч маркет


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 13-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вебвил студио


 • Адреса: бул.Туристичка 12/7-16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еленик-компјутери


 • Адреса: Димитар Влахов 22
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 20:30 • Саб од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инсајд


 • Адреса: Мирче Ацев 3/13
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ито


 • Адреса: Живко Чинго 4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јонгис


 • Адреса: Никола Карев б.б., ТЦ Трудбеник
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лиго Дигитал


 • Адреса: Бул.Туристичка 9-А
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мегасус


 • Адреса: Даме Груев 85 лок.3
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Пауза: Пон-Пет 15-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Микро плус компјутери


 • Адреса: Димитар Влахов 20
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нетцетера


 • Адреса: Партизанска 1-1/1
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нет плус


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 27/2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нико-е шоп


 • Адреса: бул.Туристичка 50
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 17:00 • Саб од 09:30 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Опус 6


 • Адреса: Железничка 1
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Директорката на МЕПСО, Ева Шуклева вели дека е согласна, дека во државата постои социјална категорија на луѓе, на кои тешко ќе им падне поскапувањето на цената ...
сите 24 | | | веќе видена

Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
сите 57 | | | веќе видена

Од вторник до четврток следната недела, односно од 27 до 29 октомври годинава, преку гасоводот ќе се транспортираат ограничени количини на природен гас кон ...
сите 27 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи