Кодинг 2

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Шарпланинска, Новоселски пат б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7419 км
  • Локација: Новоселски Пат

  • Телефон 2: 02 2039891
  • Факс: 02 2045181
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30
    Саб од 09:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622018731_18.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

REMS-Професионален алат

Рачни и Електрични Нарезници

Стабилни Клупни и Нутнување

Ножеви и Глави за Нарежување

Електрични бонсеци

Ролмастери за Цинк, Инокс, Бакар, ПВЦ/ППР

Клешти и Макази

Крунско Бушење

Машини за Отпушување

Машини за Инспекција на цевка

Друк Пумпи

Замрзнување

Машини за Челно Бушење
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи