Кодинг 2

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Шарпланинска, Новоселски пат б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10679 км
  • Локација: Новоселски Пат

  • Телефон 2: 02 2045423
  • Факс: 02 2045181
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622018731_18.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Кодинг 2 е компанија која се занимава со трговија на водоводни и канализациони материјали.

Што ние Нудиме?
• Полиаграм кади и туш кабини - Главни увозници сме на кади и туш кабини од програмата на ПОЛИАГРАМ - Србија. Со тоа го збогативме нашиот асортиман на производи, а воедно и изборот на потрошувачите. Обезбедуваме огромна залиха Луксор Акваматик на производи со која во секој момент можеме да одговориме на потребите на било кој потрошувач, но не е само тоа. Тука се и нашите кади и туш кабини производство на ЛУКСОР, обични кади, коцка кади, полукружни кади, кабини и паравани за секоја бања.

• Леов бојлери и климатизери - Веќе долго време познати сме како диструбутери на производите на ЛЕОВ, ниско и високо монтажни бојлери од 10 литри како и 50 литри, 80 литри па и 100 литри; не само тие производи туку и кварцни греалки, решоа за домаќинство, и сега најново, клими QUADRO со три годишна гаранција.

• РЕМС - Професионален рачен и електричен алат - Како Кодинг 2 повеќе од 15 години сме увозници на професионалниот алат РЕМС. Голем број објекти се изведувани токму со овој алат, клупни, машини за режење на навој, пегли за лепење на ППР цевки и фитинг, друк пумпи рачни и електрични, алат за виткање и проширување на бакарни цевки, алат за сечење на поцинкувани и бакарни цевки и многу друго..

Со својата успешна работа и соработка со голем број странски компании, компанијата успеа да опстане на овие простори повеќе од 15 години. Успеавме да ја зацврстиме нашата позиција и да делуваме на овие простори доста ефективно и ефикасно, се со цел да им обезбедиме на нашите клиенти голем избор на водоводни и канализациони материјaли. Располагаме со простор од над 4000 м2 надворешен простор и 1000 м2 внатрешен (магацински простор), а тоа е повеќе од доволно за да складираме и обезбедиме безбедно чување на нашите материјали.

Пред три години е отворен и нашиот ББК Маркет, стациониран во Порта Влае, како одговор на потребите на потошувачите и пазарот. Веќе три години функционираме добро со тенденција на ширење и одговорни сме за задоволството на нашите потрошувачи. Во нашите 400 м2 изложбен салон и 200 м2 магацински простори може да се најде се што е потребно за вашата бања.

повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи