Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Klube volejbolli по градови

Kavadar Prilep Probistip Radovis Shkup Strumicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube volejbolli

Janta Voley


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

Kategoritë:

klube volejbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Master volej


 • Adresa: Gavrill Konstantinoviq 5-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

Kategoritë:

klube volejbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olimpik volej


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 78/32
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

Kategoritë:

klube volejbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardar


 • Adresa: Pandil Shishkov 10 lok.7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

Kategoritë:

klube volejbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

11 Tetori


 • Adresa: Oktomvriska p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7476 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Kategoritë:

klube volejbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gim Sport


 • Adresa: Marksova p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 19:30 deri më 22:00

Kategoritë:

klube volejbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goten


 • Adresa: Ilija Aleksov 54
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7518 км

Kategoritë:

klube volejbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Probishtip


 • Adresa: Goce Dellçev 10
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7475 км

Kategoritë:

klube volejbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sushevo 1978


 • Adresa: f.Sushevo
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

klube volejbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tikvesh Vollej 2019Kategoritë:

klube volejbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veterani


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto 44
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

klube volejbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Преку Берзата вчера помина блок трансакција со акциите на Стопанска банка Битола. За познат купувач во еден наврат се продадени 1.687 акции, по цена од 2.450 ...
сите 9 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 35 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

Кога пристигнавме во скопскиот хотел „Хилтон“, наидовме на стотина наши сограѓани што се договараа за работа со словенечките работодавачи. Настанот „Живеј и ...
сите 14 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj