Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Manastir
 • Strumicë
 • Ohër
 • Veles
 • Stip
 • Kumanovë
 • Kavadar
 • Koçanë
 • Gostivar
 • Strugë
 • Kriva Pallankë
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sport - pajisje sportive - shitore
 • Klube sportive, asociacione dhe federata
 • Këpucë - shitore
 • Butiqe
 • Sport - pajisje sportive
 • Butiqe Për Meshkuj
 • Sport - Pajisje Sportive - Prodhim
 • Gjueti Dhe Pajisje Për Gjueti
 • Fitnes - Pajisje
 • Biçikleta - Prodhim Dhe Tregti
 • Peshkim - Pajisje Dhe Mjete
 • Sport - Ushqim Sportiv
 • Not - Shkolla
 • Kampim - Pajisje
 • Armë Dhe Municion - Tregti
 • Butiqe Për Femra
 • Klube Noti
 • Shoqata Alpinistësh
 • Barka Dhe Motoskafë - Pajisje Dhe Servise
 • Fitnes - Qendra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Klube për lundrim me vela

Sportisimo


 • Adresa: bul.Marshall Tito 6
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sportisimo 1


 • Adresa: VMRO p.n. (Marshall Tito)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sportisimo 3


 • Adresa: Josif Kovaçev 1
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sportisimo 4


 • Adresa: VMRO 97 (Marshall Tito)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sports S


 • Adresa: K.J.Pitu p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj nga 09:00 deri më 20:30 • Mr , Pr - Sh nga 09:00 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sportska akademija


 • Adresa: Dimce Mircev 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stillisimo


 • Adresa: Vanço Përke 67
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strmec


 • Adresa: Kej Maqedonia p.n. (Kej Marshall Tito)
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 11:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Super Orto


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 71-B
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tajger


 • Adresa: Allekso Domnievski-Bauman 10
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ti-di


 • Adresa: Studena Voda 2, Dobroshan
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:30 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transferzalec


 • Adresa: M.T.Golloganov 28/13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uniplast BK


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Rezervuarë, pishina dhe kontejnerë, si pjesë e pajisjeve për ushqim, metal, ndërtimtari, bujqësi dhe shumë industri të tjera, si dhe në shumë amvisëri dhe objekte individuale. Puseta kanalizimi dhe sahate matëse uji; shfrytëzim i furnizimit me ujë dhe komore kënaqësie; rezervuar për stacione pastrimi të instaluara në shumë sisteme-uji, sisteme kanalizimi dhe sisteme ujërash të zeza për trajtim.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568359280_62.png?t=true&w=300&h=300

Univel


 • Adresa: Boris Trajkovski 75
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7431 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Univerzallci


 • Adresa: Kosturski Heroi 23 (29 Nëntori)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 21:00 deri më 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

V-fitnes


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto 12
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veljuski Vetar


 • Adresa: rr.208 p.n. f.Velusë
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vilson Sport


 • Adresa: M.T.Golloganov 70
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

XMKD-sporte ekstreme


 • Adresa: Gjorgji Abaxhiev 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhorxh Sport


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Mavrovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Апелациониот суд Скопје ја одбил жалбата од Еуростандард банка, против отворањето на стечајната постапка врз оваа банка. Според Апелациониот суд Скопје, оваа ...
сите 18 | | | веќе видена

Дирекцијата за технолошки индустриски развојни зони два пати наплатила пенали од странски компании кои не исполниле некои од условите во договорите за државна ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj