Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sport - pajisje sportive - shitore
 • Klube sportive, asociacione dhe federata
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Klube për lundrim me vela në Ohër

Arka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Didi Sport


 • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genesis


 • Adresa: Jane Sandanski 32
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 16:00 • Sh nga 12:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja komunale e futbollit-Ohër


 • Adresa: Serafim Kitanovski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega sport


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 48
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro Nutri Olimpija


 • Adresa: Turistiçka 36-a
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sport M


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sport M


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 1/1-5
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strmec


 • Adresa: Kej Maqedonia p.n. (Kej Marshall Tito)
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 11:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со цел надминување на потешкотиите со кои би се соочиле клиентите во овој тежок период настанат поради Корона-кризата, Охридска банка денес на својата веб ...
сите 146 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги информира дека останува во сила препораката до компаниите кои што се вршители на енергетски дејности, како и ...
сите 68 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj