Фатмир Ајрули

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Њуделхиска 15-А-1/1-Б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: во близина на млечен
Дејности:

нотари


  • Телефон 2: 076 260053
  • Факс: 02 2656866
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1544002389_54.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Нотар - Фатмир Ајрули
Нотарска канцеларија - Нотар Фатмир Ајрули од Скопје.

Услуги:
• Заверка на потписи (легализација)
• Заверка на преводи
• Заверка на преписи
• Нотарски акти за правни работи (купопродажба, подарок на недвижности)
• Потврдување на приватни исправи (солемнизација)
• Задолжница
• Нотарски акти за хипотекарни кредити и солемнизација
• Оставински постапки
• Донесување на решенија за извршување врз основа на веродостојна исправа
• Нотарски акти и солемнизации за залог врз движни ствари и недвижности
• Тестамент
• Доживотна издршка
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи