Радиус (100км)

 

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Прилеп
 • Тетово
 • Велес
 • Гостивар
 • Струмица
 • Куманово
 • Кавадарци
 • Кочани
 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ќебапчилници
 • Ресторани од а до ш
 • Гостилници
 • Скара на кило
 • Ресторани - скара
 • Ресторани - Брза Храна
 • Месари И Месарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето:

Ќебапчилници


Ајхан грил


 • Адреса: Горна Чаршија 1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

Дејности:

ќебапчилници

Матранч


 • Адреса: Тодор Циповски Мерџан 12
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км

Венера


 • Адреса: Беличица 21
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:00

Фонтана Елф


 • Адреса: Абдул Фрашери 1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Арома


 • Адреса: с.Камењане
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7820 км

Дејности:

ќебапчилници

Мишторе Бели


 • Адреса: с.Градец
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7821 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 22:00 • Саб од 10:00 до 22:00

Бели


 • Адреса: с.Градец
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7821 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Дејности:

ќебапчилници

Мал Чардак


 • Адреса: Борче Јованоски 74
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7828 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

Дејности:

ќебапчилници

ИБГ Исмаили


 • Адреса: Беличица 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7828 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

ќебапчилници

Ловец


 • Адреса: Панче Попоски 12
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7828 км

Дејности:

ќебапчилници

Кораб


 • Адреса: Ѓорче Петров 134
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7843 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00

Дејности:

ќебапчилници

Шампион 1


 • Адреса: ТЦ Ѓорче Петров 18 лок.3/12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7845 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 19:00

Вива


 • Адреса: Ацо Шопов б.б. (Пролетерска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км

Кај 61


 • Адреса: Мраморец 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Дејности:

ќебапчилници

Софра


 • Адреса: Никола Парапунов б.б. лок.22
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

Укус


 • Адреса: Индира Ганди 38 (Шуто Оризари)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 14:00

Дејности:

ќебапчилници

Боро-Мики


 • Адреса: Радишанска 4/4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км

Кај Даче


 • Адреса: ТЦ Радишани лок.10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км

Ана Кристи


 • Адреса: ТЦ Лептокарија сек.4 лок.13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Берат


 • Адреса: бул.Македонска Косовска бригада 22
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

Дејности:

ќебапчилници

Мапа

Македонија веќе не смееме да ја рекламираме како држава со евтина работна сила, рече вицепремиерот за економски прашања Кочо Анѓушев во вечерашното издание на ...
сите 81 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи