Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ќебапчилници
 • Ресторани
 • Скара на кило
 • Ресторани - скара
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ќебапчилници во Битола

Бомес-Скара на жар кај Аце


 • Адреса: Никола Тесла 49
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гурман


 • Адреса: Коле Неделковски 6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај влашето


 • Адреса: Методија Андонов Ченто (Социјалистичка револуција) 26
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Градскиот Саат


 • Адреса: Петар Петровиќ Његош 18
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 23:00

Дејности:

ќебапчилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кико


 • Адреса: Никола Тесла 157
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10532 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 22:00 • Нед од 12:00 до 22:00

Дејности:

ќебапчилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кум


 • Адреса: Димче Лахчански 1
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лесковачка скара


 • Адреса: Рузвелтова 32-А
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мераклии


 • Адреса: Караџова 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 20:00

Дејности:

ќебапчилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Паскал буковче


 • Адреса: Рајко Жинзифов 8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пепсито


 • Адреса: Титовелешка 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00

Дејности:

ќебапчилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рекорд


 • Адреса: Марјан Божиновски (Далматинска) 9
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

Дејности:

ќебапчилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стари град


 • Адреса: Ѓорче Петров б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

Дејности:

ќебапчилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трајче Безистен


 • Адреса: Столарска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чарли


 • Адреса: Титовелешка 25
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:30 до 19:30

Дејности:

ќебапчилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 2 минути Шести месец по ред, најтргувани акции на официјалниот пазар се акциите на Комерцијална Банка АД Скопје со истргувани 7.675 акции ...
сите 44 | | | веќе видена

Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
сите 59 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи