Kinzle


  • Address : bul.Goce Delchev lok.27
  • Place: Prilep
  • Distance: ≈7902 км

  • Telephone 2: +389 70 533903
  • Fax: +389 48 410117
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

На 18 јуни е најавен голем протест од страна на ВМРО-ДПМНЕ, впрочем една од причините е економијата. Покрај многубројните причини затоа што ВМРО-ДПМНЕ се ...
сите 99 | | | веќе видена

Електрани на Македонија со нов долг кон ЕБОР од 100 милиони евра за покривање на криминалот кои оваа неспособна и криминална власт на СДСМ и ДУИ го прави во ...
сите 87 | | | веќе видена

Првите објавени финансиски извештаи на еден од мега ланците ги урниса акциите на сите конкуренти, а тоа го потопи барометарот S&P; 500 , а по принципот ...
сите 58 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel