Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по дејности

  • Кина и кино сали
  • Културни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кина и кино сали

Кино сенс


  • Адреса: Скопски пат 8, Палма Мол кат 2
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

Синеплекс


  • Адреса: Љубљанска 4, Сити Мол кат 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Работно време: Пон - Пет од 14:30 до 23:00 • Саб - Нед од 10:00 до 23:30

Градско кино - Милениум


  • Адреса: ГТЦ кат 1 сек.8 лок.49
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

Фросина


  • Адреса: Димитар Влахов 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

Киносенс 7Д


  • Адреса: бул.Кочо Рацин б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 22:00

Центар за култура Григор Прличев


  • Адреса: бул.Македонски Просветители 4
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7439 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

Рудар


  • Адреса: Цветко Тонев б.б., Дом на културата
  • Место: Пробиштип
  • Оддалеченст: ≈7475 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00

Култура


  • Адреса: Маршал Тито 19
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

3Д Кино


  • Адреса: Маршал Тито 60
  • Место: Битола

Мапа

Германската авиокомпанија „Луфтханза“ по втор пат ја одбила идејата на Словенија да каже „да“ после пропаѓањето на „Адриа Ервејз“, заедно да основаат нова ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи