Синеплекс


  • Адреса: Љубљанска, Сити Мол 4 кат 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: Сити Мол, Карпош 4

  • Телефон 2: 02 3074477
  • Работно време: Пон - Пет од 14:30 до 23:00
    Саб - Нед од 10:00 до 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 4 минути Нема веќе брзи кредити на „чесен збор“. Министерството за финансии донесе правилник, со кој финансиските друштва или таканаречените ...
сите 21 | | | веќе видена

Благородните метали ја продолжуваат својата нагорна траекторија. За златото во петокот требаше да се платат повеќе од 2.400 долари. Аналитичарите на Goldman ...
сите 48 | | | веќе видена

Европската асоцијација на производители на автомобили (ACEA) го претстави извештајот насловен „Возила на европските патишта“, кој дава преглед на тоа како се ...
сите 33 | | | веќе видена

Роботите во супермаркетите, според христијанските принципи, мора да одмораат во недела, одлучи германскиот суд, потврдувајќи ја вековната забрана за тргување ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи