Kiel Makedonija

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

 • Address : ul.101, s.Zhelino b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7400 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Photo of Location
  Photo of Location
  Map

  За проектот „НЛБ Рамка за помош“, НЛБ Банка Скопје ја доби националната награда за најдобра општествено одговорна практика во категоријата „Вложување во ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Рецесија за годинава во моментот не се очекува. И покрај сите предизвици, сите релевантни меѓународни финансиски институции сепак предвидуваат економски раст, ...
  сите 122 | | | веќе видена

  Државата денеска преку Министерството за финансии ја емитуваше дваесет и првата емисија обврзници за денационализација во вкупен износ од 6 милиони евра. Со ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel