Holder-Drejtoria  • Telefon 2: 02 3086027
  • Faksi: 02 3086041
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Botoneks


  • Adresa: Braqa Miladinovci 166/5
  • Vendi: Tetovë
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

Ne jemi një kompani e specializuar në furnizimin me pajisje për veshjet, këpucë, aksesorë mode, çanta dhe artikuj lëkure. Detajet ose ato gjëra të parëndësishme dhe të vogla që ne i konsiderojmë më pak të rëndësishme, janë në fakt ato që e bëjnë një pamje krejt të veçantë dhe tërheqës.

Mapa

Минималната плата од декември ќе биде зголемена за 2.000 денари и ќе изнесува 14.500 денари што, според Владата, е историски највисок износ досега. ...
сите 115 | | | веќе видена

Развојот на технологијата ги смени нашето секојдневие и начинот на живот, но и начинот на водење бизнис. Се менуваат деловните процеси, структурата и на ...
сите 40 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj