Kat&Kat


  • Address : Naum Naumovski Borche 87 lok.2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00
    Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

АДА е првиот дигитален асистент базиран на вештачка интелигенција во јавниот сектор во регионот ќе биде промовирана во текот на следниот месец и ќе ги нуди ...
сите 135 | | | веќе видена

Поголемите хотелски капацитети на охридско-струшкото крајбрежје се затворени. Дел од вработнете во туристичкиот сектор користат годишен одмор, а останатите ...
сите 18 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel