Каса Миа

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Илинденска б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км
  • Локација: кај Земјоделско

  • Телефон 2: 076 280666
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Каса Миа е една од најпознатите пицерии во Тетово со долгогодишна традиција. Пицеријата располага со 15 различни видови на пици. Пицерија Каса Миа врши бесплатна достава и кетеринг услуги.

Доколку сакате квалитетна пица, повелете!
Ве очекуваме!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи