Карго експрес


 • Адреса: Маршал Тито 14
 • Место: Македонски Брод


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Достапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  Пошта на Северна Македонијa-дирекција


  • Адреса: Орце Николов 46
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9443 км
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 15:00

  Брзи! Едноставни во комуникацијата! Најповолни! Повелете да соработуваме!

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/68f88397d2f699bd155b0f3b3fb73ee7.jpg?t=true&w=300&h=300
  Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  ЕМС-услуга Врата до Врата-Пошта на Северна Македонија


  • Адреса: Никола Карев б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9444 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 18:00

  Брза пошта ЕМС на Македонска пошта е високопрофесионална услуга која на своите корисници им нуди најбрз, најквалитетен и најсигуирен пренос на поштенски пратки во земјата и странство, согласно прописите и предвиденитре рокови за пренос.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1481627541_22.jpg?t=true&w=300&h=300
  Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Ин Тиме МК БПС


  • Адреса: ул.36 бр.2, Индустриска зона Илинден п.фах 7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9450 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

  Ин Тиме МК БПС како единствен авторизиран сервис за УПС во Македонија врши меѓународни курирски услуги. Со помош на 316 чартер летови, уште 266 авиони, сопственост на УПС, Вашите лични и службени пратки- писма, примероци, каталози, резервни делови, апарати и опрема, книги, уметнички предмети – се доставуваат до корисниците во над 200 земји и територии во светот.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1543827211_07.png?t=true&w=300&h=300

  Анфиленд


  • Адреса: Бојмија 8 лок.9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9445 км

  Нашето долгогодишно искуство го пренесуваме во новата команија за поштенски и курирски услуги.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580895652_89.png?t=true&w=300&h=300

  Иселениците од земјава од организацијата Македонија2025 даваат свои предлози како домашните власти треба да се справат со економските последици предизвикани од ...
  сите 241 | | | веќе видена

  Градежниот сектор вработува 7% од вкупниот број вработени во македонската економија и во изминатите години беше една од главните движечки сили за нејзин раст. ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Велешкиот трговски синџир „Жито“ соопшти дека донел одлука предвремено да ги исплати месечните аконтации на данок на добивка за 2020 година, во висина од ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи