Карбон

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Скупи 82-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Локација: кај Тинекс

  • Телефон 2: 02 3078527
  • Факс: 02 3096212
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1556007234_65.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Карбон Ви нуди голем избор на лепила за плочки, стиропор дрво, паркет и хартија. Разни видови на поликолори за внатрешна и надворешна употреба, глет маса за глетување.
Лазури за дрво, темел и лакови за паркет.

Школски матријали, креда, карбофикс, ланено уље, терпентин сликарски уљени бои и многу други производи од палетата на производи на Карбон.

Дел од Нашите производите се:

Малтер: Уни-Грунд, Бето-Контакт.

Бои: Поликолор Екстра, Поликолор Фасаден, Ролопласт, Синтефас,Хобифлор.

Лепила: Карбофикс, Карбофикс Д3, Либрокол.

Поликолори и подлоги:

- Боја за внатрешни и надворешни sидови
- Хобифлор-Боја за внатрешни sидови
- Карболан- Фасадни малтери

КВАЛИТЕТОТ ИМА СВОЕ ИМЕ-КАРБОН.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи