Капитал Консалтинг


  • Адреса: бул.Македонски Просветители 244/1
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7438 км
  • Локација: ТЦ Амам

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662018169_93.jpg?t=true&w=300&h=300


Агенцијата за недвижности КАПИТАЛ консалтинг дооел Охрид започна со работа во октомври, 2008 г.
Се наоѓаме на ул. Македонски Просветители во Трговскиот центар Стара Чаршија – Амам, локал бр.222/1 (најгорен кат) во Охрид. локација
Ви нудиме голем избор на станови, апартмани, куќи, викенд куќи, деловни објекти и плацови за продажба и изнајмување како и се грижиме за целокупната административна процедура при прометот со недвижен имот.

Покрај посредување при купување, продажба и изнајмување на недвижен имот, за нашите клиенти ги нудиме и следните административни услуги:

- Пред-договор и Главен договор за продажба;
- Договор за размена;
- Договор за изнајмување;
- Договор за дар;
- Имотен лист;
- Обезбедување на потврда од комуналните претпријатија за подмирени сметки;
- Поединечен упис на право на сопственост во катастар;
- Постапка за приватизација;
- Постапка за наследство;
- Градежно-техничка документација;
- Проценка на недвижност од овластен проценител и
- Други административни услуги согласно потребите на клиентите.

КАПИТАЛ консалтинг дооел Охрид е Ваш најдобар партнер. Направивте вистински избор!
Ви благодариме на Вашата доверба.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи