Канон Автоматик

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Над Пашино 1, Осломејски пат
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: Осломејски пат

  • Телефон 2: 045 505500
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 18:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Канон автоматик
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи