Доорс Импекс

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Боца Иванова 35
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: Бутел

  • Телефон 2: 078 318027
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1566891668_35.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Доорс Импекс е компанија која нуди продажба, монтажа и сервис на повеќе видови гаражни врати, автоматики, противпожарни и индустриски производи.

Компанијата располага со широк спектар на гаражни врати, метални и стаклени противпожарни врати, специјални врати, автоматизација за гаражни и метални врати, бариери и додатоци за нив, како и индустриски производи, и тоа сегментни врати, хидраулични товарни рампи и мостови, брзи врати и многу повеќе. Користените материјали гарантираат сигурност, издржливост и долг животен век на секој производ.

Доорс Импекс на своите клиенти им овозможува квалитетни производи од реномираните европски брендови: Doorhan (Чешка), Motorline professional (Португалија), Novoferm (Германија), Locher (Италија), Marantec (Германија) и Wisniowsk (Полска).

Компанијата е основана во 2008 година во Скопје. Нашиот тим претставува клучен дел од тоа кои сме, како функционираме и како ја градиме иднината. Експертизата, искуството и вештините на нашите вработени се во корелација со ефикасната примена на современи технологии.

Нашата главна стратегија е да понудиме производ со врвен квалитет и достапни цени.


повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи