Канон Автоматик

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Над Пашино 1, Осломејски пат
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈9459 км
  • Локација: Осломејски пат

  • Телефон 2: 045 505500
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1561720982_06.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Канон автоматик
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи