Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Ресторани за свадби
 • Ресторани - национални
 • Кетеринг
 • Хотели
 • Дома Си Е Дома - Туристички Аранжмани
 • Ресторани - Рибни
 • Пекарници
 • Игротеки
 • Гостилници
 • Леб И Бели Печива
 • Ќебапчилници
 • Лаунџ Барови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафеани во Куманово


Кумановски мерак


 • Адреса: Илинденска 21
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Луљја 3


 • Адреса: с.Слупчанe
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Митеја


 • Адреса: Бранко Богдановски Гуцман 20
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нова Александрија


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нова Галерија


 • Адреса: Плоштад Нова Југославија б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оаза


 • Адреса: 11-ти Октомври 82-а
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7434 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Палас Гарден


 • Адреса: С.Доброшане
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Панорама


 • Адреса: с.Липково
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прадо


 • Адреса: Кирил и Методиј 1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7436 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 10:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Револушн


 • Адреса: Плоштад Маршал Тито 1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рим Париз


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стон револушн


 • Адреса: с.Проевце
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тераца


 • Адреса: ул.600 бр.2-а, с.Проевце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7437 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Три Брата-МАЈ


 • Адреса: Димитар Влахов 42
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фемили грил и бар


 • Адреса: ул.100 б.б.
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фрателис Визиана


 • Адреса: с.Клечовце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7445 км
 • Работно време: Пон - Нед од 12:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хавана


 • Адреса: ул.100 - Зебрњак
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Холидеј


 • Адреса: Доне Божинов 43
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00 • Нед од 12:00 до 20:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Лав


 • Адреса: Железничка 13
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7433 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Хармонија


 • Адреса: ул.1 б.б., Долно Коњаре
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7433 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Апелациониот суд Скопје ја одбил жалбата од Еуростандард банка, против отворањето на стечајната постапка врз оваа банка. Според Апелациониот суд Скопје, оваа ...
сите 19 | | | веќе видена

Дирекцијата за технолошки индустриски развојни зони два пати наплатила пенали од странски компании кои не исполниле некои од условите во договорите за државна ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи