Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани - национални
 • Ресторани за свадби
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - Скара
 • Гостилници
 • Скара На Кило
 • Ќебапчилници
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Лаунџ Барови
 • Ресторани - Чорби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафеани во Битола


Жежо


 • Адреса: Александар Турунџиев 10
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9522 км
 • Работно време: Вто - Сре , Чет , Нед од 07:00 до 00:00 • Пет - Саб од 07:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жежо


 • Адреса: Партизанска 16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9523 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00 • Саб од 07:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зелен рај


 • Адреса: Захарија Шумљанска 13
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9521 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Император


 • Адреса: Македонска Фаланга б.б. (Иво Лола Рибар), Градско шеталиште
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9524 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Капри


 • Адреса: 11 Македонска Дивизија 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9520 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кеопс


 • Адреса: Васко Карангелевски 31
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Колта


 • Адреса: с.Могила б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9518 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 00:00 • Саб - Нед од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кус-кус


 • Адреса: Кирил и Методиј 2-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9522 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Манаки


 • Адреса: Васко Карангелевски 31
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9521 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маршал


 • Адреса: Широк Сокак 102
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9523 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00 • Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мезе бар 102


 • Адреса: Широк Сокак 102 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9523 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мики бургер центар


 • Адреса: Добривое Радосавлевиќ 8-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9522 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00 • Саб - Нед од 09:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мики Бургер


 • Адреса: Македонска Фаланга 39 (Иво Лола Рибар)
 • Место: Битола

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милениум Палас


 • Адреса: Широк Сокак 48 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9522 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наде-Митко


 • Адреса: Захарија Шумљанска б.б. (Прилепска)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9522 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оскар


 • Адреса: Раскрсница Црвени Петли, пат за Нижополе
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9518 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Палигора


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9522 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Папараци


 • Адреса: бул.1-ви Мај 268
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9522 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Паскал буковче


 • Адреса: Рајко Жинзифов 8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9522 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Планинска Куќа


 • Адреса: с.Бистрица
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9528 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Бидејќи повеќе од две милијарди луѓе од Индија до Калифорнија во моментот се ставени во карантин, побарувачката за енергија, поточно за нафтата, потона, а како ...
сите 16 | | | веќе видена

ПроКредит Банка во својата понуда има одличен кредит наменет за инвестиции со одлични услови. Максимален износ на кредит: до 30.000 евра Рок на отплата: до 5 ...
сите 209 | | | веќе видена

Микропретријатијата од услужната дејност, пред сѐ продавниците и бутиците, од Владата бараат за три месеци бруто платите за вработените да бидат на товар на ...
сите 84 | | | веќе видена

Дополнителната министерка за финансии Гордана Димитриевска-Кочоска на Фејсбук искоментира на седницата на Економскиот совет не биле ставени предлог мерките ...
сите 26 | | | веќе видена

Норвешкиот државен фонд за инвестиции кој воедно е и најголемиот инвестициски фонд во светот, а важи и за најстабилен изгуби неверојатни 1,33 трилиони норвешки ...
сите 35 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи