Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани - национални
 • Ресторани за свадби
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - Скара
 • Гостилници
 • Скара На Кило
 • Ќебапчилници
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Ресторани - Чорби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафеани во Битола


Адриатик


 • Адреса: Илчо Стојановски б.б. (Кумровец)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7483 км

Аурум


 • Адреса: Партизанска 32
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

Балукс


 • Адреса: Шералти б.б.
 • Место: Битола

Белведере


 • Адреса: Добривое Радосављевиќ 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 13:00 • Нед од 09:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

Бриони


 • Адреса: Св.Нектариј Битолски 42 (Жикица Јовановиќ-Шпанац)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

Вавилон


 • Адреса: Македонска Фаланга 24 (Иво Лола Рибар)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7482 км

Верона


 • Адреса: Добривое Радосавлевиќ 10
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 01:00

Вила Виста


 • Адреса: Нижополе
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7475 км

Дејности:

ресторани

Вила Гранд


 • Адреса: Воден 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7483 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 08:00 до 01:00

Винарска визба Лозар


 • Адреса: 8-ми Септември 2-Б с.Горно Оризари
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

Дејности:

ресторани

Гала Гарден


 • Адреса: Томаки Димитровски 25
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

Гламур


 • Адреса: с.Дихово б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Гоцева порта


 • Адреса: бул.1-ви Мај 215
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

Гранд Премиер


 • Адреса: Довлеџик б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7477 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 01:00

Грне


 • Адреса: Широк Сокак 37 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

Гурман


 • Адреса: Коле Неделковски 6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

Ел Греко


 • Адреса: Широк Сокак 101 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

Мапа

Првите два месеци од приредувањето, наградната игра МојДДВ #МојаНаграда дава одлични резултати. Доделени се 640 награди во вкупен износ од 9,1 милиони денари. ...
сите 11 | | | веќе видена

Три дрона на МВР се приземјени со одлука на поранешниот министер Оливер Спасовски откако со реорганизацијата на тајната служба и формирањето на УБК, леталата ...
сите 2 | | | веќе видена

Преку обуки и креирање вештини кај младите, до поголема вработеност на младата популација во земјава. Вклучувањето на бизнис-секторот во креирањето на тие ...
сите 25 | | | веќе видена

Од почетокот на годинава досега, на патиштата во полошкиот регион беа регистрирани неколку жртви и голем број на лица кој завршија со тешки телесни повреди, ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи