Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Дојран
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Плажи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафе-барови и кафе-клубови во Дојран

Дани-Ани


 • Адреса: Маршал Тито 34
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈9576 км
 • Работно време: Пон - Нед од 11:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мун Бар


 • Адреса: Кеј 5-ти Ноември 69
 • Место: Дојран

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ренесанс-р


 • Адреса: Маршал Тито 68
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈9581 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стејџ Бич


 • Адреса: Маршал Тито 180
 • Место: Дојран

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
сите 322 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи