Јоки

ПаркингКлиматизираноДостава

  • Адреса: ул.36 бр.2-а Илинден
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7861 км
  • Локација: населба Илинден

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1444380306_11.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ЈОКИ е компанија која се занимава со трговија на големо и мало со опрема за централно греење, соларна енергија, водовод и климатизација.

Производи:
• КОТЛИ
• КАМИНИ
• РАДИЈАТОРИ
• ГОРИЛНИЦИ НА ПЕЛЕТИ
• СОНЧЕВИ КОЛЕКТОРИ
• ПУМПНИ ГРУПИ
• ФИТИНГ
• ВЕНТИЛИ
• ТЕРМОСТАТИ
• ПОДНО ГРЕЕЊЕ
• ЦИРКУЛАЦИОНИ ПУМПИ
• ПУМПИ ЗА ВОДОСНАБДУВАЊЕ И ОТПАДНА ВОДА
• ЕКСПАНЗИИ
• ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА

ЈОКИ постои од 1999 година. Нашиот тим е составен од млади и образовани кадри кои постојано се доградуваат пратејќи ги сите светски достигнувања и новитети во областа на греење, ладење и сончева енергија, а се со цел да одговориме на Вашите барања и да обезбедиме најдобра услуга!

ЈОКИ располага со значаен лагер на сите производи со што гарантираме експедитивност во испораката и работењето.
повеќе
33%заштеда
Цена со ДДВ:2.390 ден.1.599 ден.

ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА, КОНВЕКТОР,

14%заштеда
Цена со ДДВ:48.898 ден.41.930 ден.

КОТЕЛ НА ДРВА, КОТЕЛ НА ЦВРСТО ГОРИ ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:83.200 ден.79.040 ден.

Котел на пелети

5%заштеда
Цена со ДДВ:78.000 ден.74.100 ден.

Камин на пелети Ifyil Truva

5%заштеда
Цена со ДДВ:77.200 ден.73.340 ден.

Камин на пелети Lydia 25kw

5%заштеда
Цена со ДДВ:76.135 ден.72.328 ден.

Сончеви колектори со вакуумски цевк ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:53.100 ден.50.445 ден.

КАМИН НА ДРВА

Цена со ДДВ:82.047 ден.

Соларен сет 500L

Цена со ДДВ:62.232 ден.

Соларен сет 300L

Цена со ДДВ:50.935 ден.

Соларен сет 200L

Цена со ДДВ:38.065 ден.

Соларен сет 150L

Цена со ДДВ:41.810 ден.

Термосифонски соларен систем 160L

Цена со ДДВ:52.190 ден.

Термосифонски соларен систем 200L

Цена со ДДВ:46.050 ден.

Термосифонски соларен систем 160L

Цена со ДДВ:39.910 ден.

Термосифонски соларен систем 120L

Цена со ДДВ:24.140 ден.

Инвертер клима уред 3.5 kw


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи