Јоки

ПаркингКлиматизираноДостава

  • Адреса: ул.36 бр.2-а Илинден
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7861 км
  • Локација: населба Илинден

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

ЈОКИ е компанија која се занимава со трговија на големо и мало со опрема за централно греење, соларна енергија, водовод и климатизација.

Производи:
• КОТЛИ
• КАМИНИ
• РАДИЈАТОРИ
• ГОРИЛНИЦИ НА ПЕЛЕТИ
• СОНЧЕВИ КОЛЕКТОРИ
• ПУМПНИ ГРУПИ
• ФИТИНГ
• ВЕНТИЛИ
• ТЕРМОСТАТИ
• ПОДНО ГРЕЕЊЕ
• ЦИРКУЛАЦИОНИ ПУМПИ
• ПУМПИ ЗА ВОДОСНАБДУВАЊЕ И ОТПАДНА ВОДА
• ЕКСПАНЗИИ
• ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА

ЈОКИ постои од 1999 година. Нашиот тим е составен од млади и образовани кадри кои постојано се доградуваат пратејќи ги сите светски достигнувања и новитети во областа на греење, ладење и сончева енергија, а се со цел да одговориме на Вашите барања и да обезбедиме најдобра услуга!

ЈОКИ располага со значаен лагер на сите производи со што гарантираме експедитивност во испораката и работењето.
повеќе

Постови

ЈОКИ ДООЕЛ: МАГАЦИОНЕР - KARIERA.mk

Опис: Магационер (Скопје)   ЈОКИ ДООЕЛ објавува оглас за работна позиција магационер за Скопје. (два ...

MarketKonekt.com

❗Акција❗☀️Компанија ЈОКИ која се занимава со трговија на големо и мало со опрема за централно греењ ...

Photos from JOKI's post

🇮🇹🇮🇹🇮🇹НОВО НОВО НОВО 🇮🇹🇮🇹🇮🇹✅АРИСТОН ТОПЛИНСКИ ПУМПИ И КЛИМА УРЕДИ САМО ВО ЈОКИПовелете во салони ...

ЈОКИ ДООЕЛ: АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК (РАБОТА НА ПРИЕМЕН ПУЛТ) - KARIERA.mk

Опис: JОКИ ДООЕЛ има потреба од нов член во својот тим, на позиција: Административен работник (работ ...

's cover photo

ЈОКИ ДООЕЛ: КОМЕРЦИЈАЛИСТ - KARIERA.mk

Опис: ЈОКИ дооел има потреба од следната работна позиција Комерцијалист во големопродажба со опрема ...

KAN-therm Balkan Countries

Termia Instalacije

MarketKonekt.com

Инвертер клима уред 3.5 kw✔️3D DC INVERTER (Компресорот, вентилаторот на внатрешната и надворешната ...
33%заштеда
Цена со ДДВ:2.390 ден.1.599 ден.

ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА, КОНВЕКТОР,

14%заштеда
Цена со ДДВ:48.898 ден.41.930 ден.

КОТЕЛ НА ДРВА, КОТЕЛ НА ЦВРСТО ГОРИ ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:76.135 ден.72.328 ден.

Сончеви колектори со вакуумски цевк ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:53.100 ден.50.445 ден.

КАМИН НА ДРВА

Цена со ДДВ:39.910 ден.

Термосифонски соларен систем 120L

Цена со ДДВ:46.050 ден.

Термосифонски соларен систем 160L

Цена со ДДВ:52.190 ден.

Термосифонски соларен систем 200L

Цена со ДДВ:41.810 ден.

Термосифонски соларен систем 160L

Цена со ДДВ:38.065 ден.

Соларен сет 150L

Цена со ДДВ:50.935 ден.

Соларен сет 200L

Цена со ДДВ:62.232 ден.

Соларен сет 300L

Цена со ДДВ:82.047 ден.

Соларен сет 500L

Цена со ДДВ:24.140 ден.

Инвертер клима уред 3.5 kw

Цена со ДДВ:37.580 ден.

ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД 5KW

Цена со ДДВ:26.600 ден.

Сончев колектор Ezinic nanosol 110л

Цена со ДДВ:8.450 ден.

Стандарден плочест колектор Camel s ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи