Јоки

ПаркингКлиматизираноДостава

  • Адреса: ул.36 бр.2-а Илинден
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7861 км
  • Локација: населба Илинден

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

ЈОКИ е компанија која се занимава со трговија на големо и мало со опрема за централно греење, соларна енергија, водовод и климатизација.

Производи:
• КОТЛИ
• КАМИНИ
• РАДИЈАТОРИ
• ГОРИЛНИЦИ НА ПЕЛЕТИ
• СОНЧЕВИ КОЛЕКТОРИ
• ПУМПНИ ГРУПИ
• ФИТИНГ
• ВЕНТИЛИ
• ТЕРМОСТАТИ
• ПОДНО ГРЕЕЊЕ
• ЦИРКУЛАЦИОНИ ПУМПИ
• ПУМПИ ЗА ВОДОСНАБДУВАЊЕ И ОТПАДНА ВОДА
• ЕКСПАНЗИИ
• ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА

ЈОКИ постои од 1999 година. Нашиот тим е составен од млади и образовани кадри кои постојано се доградуваат пратејќи ги сите светски достигнувања и новитети во областа на греење, ладење и сончева енергија, а се со цел да одговориме на Вашите барања и да обезбедиме најдобра услуга!

ЈОКИ располага со значаен лагер на сите производи со што гарантираме експедитивност во испораката и работењето.
повеќе

Постови

KAN-therm Balkan Countries

Termia Instalacije

MarketKonekt.com

Инвертер клима уред 3.5 kw✔️3D DC INVERTER (Компресорот, вентилаторот на внатрешната и надворешната ...

Photos from JOKI's post

🔴🔵 ЈОКИ на нова локација во ШТИП !Повелете во новиот продажен салон на ЈОКИ и искористете го пром ...

Kozlusan Isıtma Sistemleri

Kozlusan ile dekoratif isinmak mumkun 🔥

Photos from JOKI's post

System KAN-therm KAN-therm Balkan Countries

ЈОКИ ДООЕЛ: МЕНАЏЕР ЗА ЛОГИСТИКА - KARIERA.mk

Опис: ЈОКИ ДООЕЛ Илинден, има потреба од на работник на неопределено време на работна позиција МЕНАЏ ...

System KAN-therm

Aktualne cenniki Systemów KAN-therm można pobrać z naszej strony ⤵️⤵️⤵️ http://pl.kan-therm.com/dow ...

ЈОКИ ДООЕЛ: АГЕНТ ЗА ПРОДАЖБА ЗА ШТИП - KARIERA.mk

Опис: Работни задачи: Дирекна продажба и маркетинг со почитување и спроведување на стандарди и проце ...
33%заштеда
Цена со ДДВ:2.390 ден.1.599 ден.

ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА, КОНВЕКТОР,

14%заштеда
Цена со ДДВ:48.898 ден.41.930 ден.

КОТЕЛ НА ДРВА, КОТЕЛ НА ЦВРСТО ГОРИ ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:76.135 ден.72.328 ден.

Сончеви колектори со вакуумски цевк ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:53.100 ден.50.445 ден.

КАМИН НА ДРВА

Цена со ДДВ:39.910 ден.

Термосифонски соларен систем 120L

Цена со ДДВ:46.050 ден.

Термосифонски соларен систем 160L

Цена со ДДВ:52.190 ден.

Термосифонски соларен систем 200L

Цена со ДДВ:41.810 ден.

Термосифонски соларен систем 160L

Цена со ДДВ:38.065 ден.

Соларен сет 150L

Цена со ДДВ:50.935 ден.

Соларен сет 200L

Цена со ДДВ:62.232 ден.

Соларен сет 300L

Цена со ДДВ:82.047 ден.

Соларен сет 500L

Цена со ДДВ:24.140 ден.

Инвертер клима уред 3.5 kw

Цена со ДДВ:37.580 ден.

ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД 5KW

Цена со ДДВ:26.600 ден.

Сончев колектор Ezinic nanosol 110л

Цена со ДДВ:39.910 ден.

ТЕРМОСИФОНСКИ СОЛАРНИ СИСТЕМИ


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи