Јога Центар Тафталиџе


  • Адреса: Бањалучка 8-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10682 км

  • Телефон 2: 02 3064338
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 23:00
  • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553867789_08.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

За постигнување на внатрешен мир, контрола на дишењето и способност за релаксирање.

Сонувајте за она што ве прави среќни! Поврзете се со другите и со природата!

Допрете ја бесконечноста
Разбудете ја внатрешната сила и разберете ја својата вистинска природа.

Јога за бремени жени
Разбудете ја Вашата женска енергија и мудрост.

Јога на 70 и 80 години
Задржете ги виталноста, бистриот ум и активниот живот!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи