Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Велес
 • Штип
 • Струмица
 • Кочани
 • Тетово
 • Куманово
 • Прилеп
 • Кавадарци
 • Струга
 • Свети Николе
 • Охрид
 • Берово
 • Гевгелија
 • Гостивар
 • Кичево
 • Ресен
 • Неготино
 • Крушево
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Храна - трговија на големо
 • Фарми
 • Храна - производство
 • Јајца - трговија
 • Јајца - производители
 • Дистрибутери
 • Кондиторски Производи
 • Магацини За Храна И Производи За Широка Потрошувачка
 • Добиток - Одгледувачи И Трговија
 • Живина - Трговија И Дистрибуција
 • Храна - Органска
 • Магацини
 • Млеко И Млечни Производи
 • Овошје - Преработка, Производство И Трговија На Големо
 • Месо И Преработки Од Месо
 • Храна-Дистрибуција
 • Живинарство - Опрема И Храна
 • Пијалаци - Трговија На Големо
 • Зеленчук - Производство, Преработка И Трговија
 • Хемија И Хемиски Производи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Јајца


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување


Алдако


 • Адреса: с.Желино
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7822 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

Везе Шари


 • Адреса: с.Требош
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7824 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 16:00

ВЕЗЕШАРИ својот развоен пат го гради преку перманентно вложување во човековиот капитал и неговата стручност, производствените капацитети, модерни технолошки процеси, имплементација на највисоките стандарди, суровинската основа и продажната мрежа.

Везе Шари - Лецкер


 • Адреса: с.Требош
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7824 км

Lecker ги практикува современите германски рецепти, во комбинација со традиционалните рецепти од земјава, овозможуваат висок квалитет и деликатесни продукти од пилешко и говедско месо.

Гранд Тобако


 • Адреса: 29-ти Ноември 52
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7820 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Филеса-ас


 • Адреса: Индустриска б.б.
 • Место: Тетово

Авантис Груп


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 108-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Агнеса 2003


 • Адреса: 7-ма Зона б.б.
 • Место: Гостивар

Аграголд


 • Адреса: Јадранска магистрала 168, Индустриска Зона с.Визбегово (Качанички пат)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км

Агриа свињарска фарма


 • Адреса: с.Чичево Градско
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Агрипро


 • Адреса: Борис Трајковски б.б. (Првомајска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7858 км

Агроекологија


 • Адреса: 14-та Бригада 105
 • Место: Кочани

Мапа

Новиот закон ги проширува можностите за квалификувани професионалци надвор од Европската унија да влезат во првата економија во Европа поради вработување, ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи