Изнајмување на трајлер (кампер)


 • Адреса: Кнез Хацон 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
  Фото и видео галерија

  Почитувани корисници, задоволство ни е да ви понудиме наем на кампер. Возилото можете да го изнајмите во секое време од годината: за време на летните одмори, во тек на зимската скијачка сезона или пак во другите делови од годината, за релаксација во природа или патување. При патување но и за време на ноќниот период можно е сместување за 7 лица.

  Правила и услови

  -Години на возач: 27 до 67
  -Возачка дозвола од Б категорија со најмалку 5 години искуство
  -Дозволена километража по ден: 350 km., надминатата се доплаќа 10MKD/km
  -Најмало време на наем: 3 дена
  -€ 800.00 сигурносен депозит
  -Вредноста на наемот и депозитот се плаќаат однапред
  -Потпишан договор за изнајмување и идентификациски документи се потребни за да се изнајми возилото
  -Семејства се претпочитани клиенти
  -Користење на возилото за ергенски/момински прослави не е дозволено, како и од страна на навивачки групи
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи