Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Interpreters & translators - legal documents
 • Interpreters & translators
 • Foreign language schools
 • Interpreters & translators - simultaneous & consecutive
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Interpreters & translators - legal documents in Ohrid

As school


 • Address : bul.Turistichka 32
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cheshki - Lazar Purcov


 • Address : Sirma Vojvoda 2/26
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dutch-Lidija Kjosevska


 • Address : bul.Turistichka 38
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

English- Kire Ribar


 • Address : Pitu Guli 72
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

English- Stefan Dimovski


 • Address : Dame Gruev 297
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

English-Lidija Seh/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Holandski- Pavel Pop Stefanija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leoma


 • Address : Dimitar Vlahov 6
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingo key


 • Address : 7-mi Noemvri 112
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva Houp


 • Address : Pitu Guli 63-a
 • Place: Ohrid
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milosevska Lina


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofranovska Natasa


 • Address : Vinkovachka 71
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tomoski Klime


 • Address : Makedonski Prosvetiteli 27/1
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Веќе е дојдено време да ја отвориме дискусијата за потребата од дополнителна работна сила на пазарот на труд, порача вицепремиерот за економски прашања, ...
сите 41 | | | веќе видена

Блок 1 на РЕК Битола од вчера попладне е повторно ставен во функција. Постројката беше синхронизирана со македонскиот електроенергетски систем во 17:43 часот и ...
сите 141 | | | веќе видена

Просечната плата без даноци и придонеси во Црна Гора во декември, според податоците на Управата за статистика (МОНСТАТ), изнесувала 727 евра. Тамошната плата ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Халкбанк ги известува своите ценети клиенти пензионери кои користат картичка, парите ќе им бидат на сметка на 30.01.2023 и истите ќе ...
сите 28 | | | веќе видена

„Среде криза, Владата успеа да ги покачи минималната плата и пензиите“, рече заменик-министерот за финансии Филип Николоски , во гостувањето во „Детектор“. -Се ...
сите 26 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel