Интеркомерц

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ЈНА 249
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7829 км

  • Телефон 2: 070 215116
  • Факс: 042 222850
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Продажба на Yiğit Akü акумулатори на големо и на мало.
YigitAku-акумулатори,PETLAS гуми,Eurolub моторно масло итн.
Yiğit Akü
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи