Интерфуд


  • Адреса: ул.852 бр.7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: пред капијата на Газела

  • Телефон 2: 075 332524
  • Факс: 02 2443140
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Цена со ДДВ:22 ден.

Lavazza Espresso coffee BLUE капсул ...

Цена со ДДВ:7.200 ден.

Segafredo Zanetti Coffee System

Цена со ДДВ:11.500 ден.

Кафемат LAVAZZA LB Compact

Цена со ДДВ:24.450 ден.

Кафемат LAVAZZA BLUE LB 1100

Цена со ДДВ:26.300 ден.

Кафемат LAVAZZA BLUE LB 2500

Цена со ДДВ:250 ден.

COKOLADO INSTANT - ICS

Цена со ДДВ:17 ден.

капсули за еспресо,млеко и чај

Цена со ДДВ:9.240 ден.

Кафемати

Цена со ДДВ:Побарај цена

Фрижидер


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 137 | | | веќе видена

Во изминативе неколку години беше постигнат натамошен значаен напредок во зајакнување на финансискиот сектор. Беше донесен Закон за финансиска стабилност со ...
сите 48 | | | веќе видена

Агенцијата за поддршка и промоција на туризмот на Република Северна Македонија, денеска во Битола, ги промовираше резултатите од спроведувањето на двогодишниот ...
сите 26 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 66 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Комерцијална банка е прогласена за „Банка на годината во 2023 година во Република Северна Македонија“ – е добра вест. Но, кога ќе се ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи