Интерфуд


  • Адреса: ул.852 бр.7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: пред капијата на Газела

  • Телефон 2: 075 332524
  • Факс: 02 2443140
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Цена со ДДВ:22 ден.

Lavazza Espresso coffee BLUE капсул ...

Цена со ДДВ:7.200 ден.

Segafredo Zanetti Coffee System

Цена со ДДВ:11.500 ден.

Кафемат LAVAZZA LB Compact

Цена со ДДВ:24.450 ден.

Кафемат LAVAZZA BLUE LB 1100

Цена со ДДВ:26.300 ден.

Кафемат LAVAZZA BLUE LB 2500

Цена со ДДВ:250 ден.

COKOLADO INSTANT - ICS

Цена со ДДВ:17 ден.

капсули за еспресо,млеко и чај

Цена со ДДВ:9.240 ден.

Кафемати

Цена со ДДВ:Побарај цена

Фрижидер


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Посебно тело за заедничко привлекување на инвестиции за земјите од Западен Балкан и заеднички настап во Берлин, Дубаи и Шангај договориле стопанските комори од ...
сите 26 | | | веќе видена

Мелничарите 25 дена се блокирани од косовска страна, и не можат да го извезат брашното. Од Косово им ги враќаат камионите со брашно под изговор дека нивото ...
сите 12 | | | веќе видена

Се намали вредност на биткоинот, кој за едно деноноќие има пад од скоро 4 проценти. Биткоинот сега се тргува на размена по цена од околу 49.100 долари, иако се ...
сите 32 | | | веќе видена

Вчера попладнето, официјалниот „Твитер“ профил на Владата беше пробиен, а профилот беше преименуван во „Тесла“ – според името на компанијата за електрични ...
сите 5 | | | веќе видена

Растот во технолошко индустриските развојни зони продолжува и во месец април, со зголемен раст на извозот и увозот и стабилни работни места, покажува редовната ...
сите 106 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи