Insurance brokerage company Brolins AD Skopje
  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553083171_92.png?t=true&w=300&h=300


  Бролинс Ад Скопје е ново формирано брокерско друштво за посредување во осигурување, со добиена дозвола од Агенцијата за супервизија во осигурување на 27.12.2018 година под број УП 19-1-904 и започна со работа во јануари 2019 година.

  Нашето постоење е мотивирано од потребата професионално, посветено и квалитетно да одговориме на предизвиците на пазарот на осигурување, а во контекст неговиот подем и комплексност генериран од потребите на потрошувачите.

  Нашиот тим од докажани професионалци со долгогодишно искуство во корпоративниот сектор на осигурувањето, во целост е посветен кон обезедување на високо квалитетна и професионална услуга кон сите правни и физички и соработници на друштвото во сите сфери и категории на осигурувањето.

  ПОРТФОЛИО НА УСЛУГИ

  -Осигурување на имоти и лица
  -Осигурување на моторни возила
  -Осигурување на транспорт
  -Осигурување од одоговорност
  -Осигурување во земјоделскиот сектор
  -Осигурување на живот

  КОНЦЕПТ

  Широка палета на понуди од сите осигурителни комапнии

  ПРИСТАП

  Професионален пристап во понудата со вклучени соодветни услуги на вработените при креирање и избор на полиса и при настаната штета.
  more
  Map

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel