Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Agjenci shtetërore
 • Fonde
 • Inspektorate
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institucione qeveritare në Kumanovë

Agencija za hrana i veterinarstvo-Kumanove


 • Adresa: 11 Oktomvri p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Nxitje të Zhvillimit të Bujqësisë-Kumanovë


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 28
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti Shtetëror për Statistikë-sektori Kumanovë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për SPIM-Kumanovë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për Sigurim Shëndetësor-KumanovëKategoritë:

fonde

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektimi kufitar fitosanitar ne kalimin kufitar Tabanovc


 • Adresa: Kalimi kufitar - Tabanovce
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror për Punë


 • Adresa: Done Bozhinov 30
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për punë sociale-Kumanovë


 • Adresa: Todor Vellkov 4
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zyra për Zhvillim të Arsimit-Kumanovë


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

Kategoritë:

zyra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Занаетчискиот сектор во земјава е еден од најпогодените поради пандемијата со коронавирусот, предупредуваат од Занаетчиската комора, од каде нагласуваат дека е ...
сите 82 | | | веќе видена

Точно пред 25 год. на 20 Април 1995 година, Унет ја воспостави првата интернет конекција во Македонија во време кога населението не само што во најголем дел ...
сите 5 | | | веќе видена

Три месеци наназад пандемијата на корона вирусот ги коси светските берзи на капитал и стоки. Британските медиуми пишуваат дека ширењето на Ковид-19 резултира ...
сите 47 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj