Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Institucione shtetërore
 • Ministri
 • Fonde
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institucione qeveritare në Gostivar

Agjencia për Nxitje të Zhvillimit të Bujqësisë-Gostivar


 • Adresa: Beliçica 123
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈9434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Ushqim dhe Veterinari R.Maqedonise-Gostivar


 • Adresa: Bul.Vëllezërit Gjinoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈9433 км

Kategoritë:

ministri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria e të hyrave publike


 • Adresa: Bul.Vëllezërit Gjinoski 8-á
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria per Mbrojtje dhe Shpetim


 • Adresa: Vellezerit Ginoski p.n.
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven pazaren inspektorat


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski 61
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për SPIM-Gostivar


 • Adresa: Borçe Jovanoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈9434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për Sigurim Shëndetësor-Gostivar


 • Adresa: Borçe Jovanoski p.n.
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

fonde

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Menaxhim me Kriza-Gostivar


 • Adresa: Bul.Vëllezërit Gjinoski 61
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈9434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për punë sociale-Gostivar


 • Adresa: Major Çede Filipovski 19
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈9434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zyra për Zhvillim të Arsimit/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Три сценарија подготви државата за справување со последиците предизвикани од коронавирусот во економијата. Основите сценарија – поволно, неповолно и ...
сите 67 | | | веќе видена

Во услови на отежната можност за плаќање на кредитните рати УНИБанка им излегува во пресрет на сите свои клиенти кои се соочуваат со финансиски проблеми. Како ...
сите 188 | | | веќе видена

Капитал Банка ги известува своите клиенти дека воведе можност за бесконтактно плаќање и за трансакции до 2.000 денари без да се внесе ПИН код, сè со цел да ...
сите 39 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj