Agjencia për Ushqim dhe Veterinari R. Maqedonise-Shkup


  • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 20
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км

  • Telefon 2: 080 032222
  • Faksi: 02 2457893
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Време зa читање: 7 минути На централниот пазар на естонската престолнина, купувачите со загриженост ги читаат дневните цени за летното овошје и зеленчук ...
сите 11 | | | веќе видена

И да не ја отворевме дебатата за даночните реформи, има законски решенија кои стапуваат во сила од 1 јануари 2023 година, како што се за оданочувањето на ...
сите 121 | | | веќе видена

Советот да гаснеме сијалици или да се бањаме еднаш неделно не претставува мерка, туку од Владата треба да се финансира поставувањето на фотоволтаични сончеви ...
сите 206 | | | веќе видена

Најголемиот македонски производител на струја, термоелектраната РЕК Битола во изминатите години доделила серија тендери на фирмата Компас МСФ, чијшто единствен ...
сите 14 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj