Ингрес

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 24/15 Мезанин
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: спроти Неоком

  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616058364_82.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Како врвно оценети мајстори за внатрешни и надворешни работи, тимот на Ингрес знае што е потребно за да го обновите вашиот дом, викендица, деловни простории или канцеларија и да ја трансформирате вашата визија во трајна реалност - на време и со прифатливи цени.

Опремени со експертиза и детали за да обезбедиме услуги на највисоки стандарди, работиме молерофарбарски услуги, гипс-картон и секаков вид завршни работи.
Ги фарбаме вашите домови и деловни простории со целосна заштита на мебелот.

Од подготовка на површина до избор и примена на производ, работиме посветено. Ингрес обезбедува квалитет, изглед и долготрајност на секоја работа за фарбање на ентериер и екстериер. Ова ви заштедува пари осигурувајќи дека нема да морате да го повторувате целиот процес за неколку години. Заборавете на оние молери што доаѓаат и си одат и некогаш не ја завршуваат работата со денови и месеци. Тимот на Ингрес завршува што е можно побрзо.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи