Игнатовски


  • Адреса: бул.Јане Сандански 107/2
  • Место: Скопје
  • Локација: кај Рударски институт

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1697097123_49.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Игнатовски
ПЗУ Д-р Игнатовски е модерна современа ординација која нуди услуги од областа на Општата Стоматологија, Протетика и Естетска Медицина. Убава атмосфера и високопрофесионален тим кој се грижи да ја добиете насмевката која отсекогаш сте ја посакувале
повеќе
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи