Иднинапром

Јавен превозWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 20-а/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9439 км
  • Локација: (дијагонално на зградата на Владата на РМ)

  • Телефон 2: 071 342148
  • Факс: 02 3224210
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1614844893_77.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Иднинапром е компанија чија основна дејност се завршни занаетчиски работи во градежништвото, а специјалност продажба и инсталирање на подни облоги.

Нашата програма на подни облоги ги опфаќа следниве производи од нашите партнери:
• ПВЦ винилни подови од LINO Fatra
• текстилни подови во ролна и плочи од Infloor
• текстилни подови во плочи Heuga
• електростатски подигнати подови од MERO TSK
• гумени подови од Nora

За да биде комплетно задоволството од Вашиот работен или домашен простор, нашата понуда ја збогативме со влезни брисачи, анти-замор патосници (anti-fatigue mats) и противклизни траки од програмата на 3М Facilities Care & Cleaning. Fatra како наш долгогодишен партнер e произвoдител на темелни и кровни хидроизолациони фолии Fatrafol, за кои ИДНИНАПРОМ е директен дистрибутер.

Во нашиот асортиман нудиме различни видови на лајсни: холкер лајсни (завршна и форматизер лајсна), лајсни за текстилна подна облога, лајсни за ПВЦ подна облога, скални лајсни за винилни и текстилни подни облоги.

Квалитетот на секоја монтажа зависи од квалитетот на пратечките материјали (лепаци, маси за порамнување и сл.). ИДНИНАПРОМ ги нуди и овие пратечки материјали со висок квалитет, како и други материјали за корекција на подовите и решавање на различни проблеми кои можат да се јават при монтажа на подните облоги.

ИДНИНАПРОМ е приватна компанија формирана во 1990 година која со текот на годините ИДНИНАПРОМ израсна во една од најкредибилните компании во областа на подни облоги во Македонија. Тоа се должи на навремената испорака и квалитетна изведба кај многубројни задоволни клиенти. До сега имаме испорачано и инсталирано повеќе од 500.000 m² различни видови подни облоги. ИДНИНАПРОМ има сопствен магацински проостор, во кој располагаме со залиха од околу 10.000 m² различни подни облоги. Комплетната опременост со алати и инструменти, како и користењето на квалитетни пратечки материјали за монтажа се гаранција за успешна и квалитетна изведба на било кој проект.

Нашето мото е КРЕАТИВНОСТ, УНИКАТНОСТ и ТРАЈНОСТ.

Јавете се на телефонот 02 3222501 за сите ваши прашања, нашиот тим е спремен да ви помопогне или посетете во нашиот салон, дијагонално од зградата на Владата на РМ.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи