Х&З Компани

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Мара Угринова 44
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7402 км

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505821831_85.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

• Чистење на кујнски мебел и возила
• Хемиско чистење на теписи
• Чистење на мебел и автомобили
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи