Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Невладини организации
 • Жени - организации
 • Здруженија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Хуманитарни организации во Куманово

Асоцијација за Здрави Животни Стилови ПУЛС


 • Адреса: Бајрам Шабани 19
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Беса 2003


 • Адреса: 11-ти Октомври 17-2/4
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Крепост


 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кхам


 • Адреса: Доне Божинов 56
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Национален ромски центар


 • Адреса: Доне Божинов 11/5
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Порака наша


 • Адреса: Бајрам Шабани б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ромска организација на жените од Македонија-Даја


 • Адреса: Иво Лола Рибар 46
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Христијанка


 • Адреса: ЈНА 2/12
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за Ромска Заедница-Дром


 • Адреса: лок.Серава 5-7-а
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен крст на Република Северна Македонија-Куманово


 • Адреса: 11-ти Октомври 4
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЦИД


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 58
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена

Во Скопје, на местото на поранешен „Скопски саем“, наскоро вратите за сите љубители на шопингот ќе ги отвори „Ист Гејт Мол“... Новиот шопинг центар, отварањето ...
сите 2 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Европската унија го казни технолошкиот гигант Амазон со 886,6 милиони долари (746 милиони евра) за обработка на лични податоци, што ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи